Piknik rzemieślniczy za nami

Piknik rzemieślniczy za nami

MY SIĘ DESZCZU 🌧 NIE BOIMY!

Mimo obfitego deszczu, ostatniego dnia września na placu Kazimierza odbyła się druga edycja pikniku “Rzemieślnikiem możesz być i Ty” pod patronatem Starszego Cechu Kazimierza Kurala. Z uwagi na pogodę organizatorzy musieli zrezygnować z niektórych atrakcji jak np. dmuchane zamki i dodatkowe stoiska. Nie przeszkodziło to najmłodszym mieszkańcom gminy, którzy stłoczyli się pod rozstawionymi przed sceną namiotami i korzystali z przygotowanych dla nich niespodzianek.

Podczas wydarzenia odbyło się również wręczenie nagród uczestnikom konkursu “Co wytwarza rzemieślnik?”. A udział w konkursie wzięło 140 dzieciaków.

Nad całością czuwali prowadzący Krzysztof Bigaj, sympatyczna Indianka i nieustraszony Lemoniadowy Joe 🤠

Organizatorami pikniku byli Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców, Miejski Ośrodek Kultury, Urząd Miejski , Starostwo Powiatowe oraz Parafia św. Jakuba Ap. w Brzesku.

Patronat nad wydarzeniem objął Starszy Cechu – Kazimierz Kural.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności –Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Inkubator Rzemiosła na lata 2021-2030.

Wszystkich, którzy nie dotarli w sobotę na Plac Kazimierza zapraszamy do naszej siedziby, po odbiór nagród dla uczestników konkursu plastycznego “Co wytwarza rzemieślnik?”.

Nagrody czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:00 w sekretariacie MOK – drugie piętro RCKB (sala 209).

Przypominamy – nagrody czekają na WSZYSTKICH uczestników konkursu.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności