Jubileusz grupy Sprawa Drugorzędna – 3 listopada 2023

Jubileusz grupy Sprawa Drugorzędna – 3 listopada 2023

Jubileusz grupy Sprawa Drugorzędna – spektakl w dwóch aktach ze słodkim antraktem

“Już pora na kabaret. Za chwilę w świetle gwiazd, kurtyna pójdzie w górę, na show już nadszedł czas!” – Tymi słowami (czasem lekko zmodyfikowanymi) przez dekadę witali się z widzami aktorzy Kabaretu Sprawa Drugorzędna działającego przy brzeskim MOK-u.

Tak zapewne będzie również w piątek 3 listopada podczas JUBILEUSZOWEGO występu 🎉 

Rozpoczęli od tekstów Jana Kaczmarka i Andrzeja Waligórskiego. Potem repertuar był bardziej spontaniczny i mieszany. Powstały m.in. spektakle “Kiedy rządzą żądze”, dotyczący nietypowego ośrodka wczasowego, “Uśmiechnij się mamo”, dedykowany wszystkim mamom, “Biesiada poniekąd ekologiczna” czy “Zbrodnia, sąd i kasa”, traktujący o perypetiach nie do końca rozgarniętych gangsterów i stróżów prawa. Ostatni program to “MOK: Młynarski-Osiecka-Kofta” oparty właśnie na utworach napisanych przez tytułową trójkę.

Jubileuszowy występ będzie zbiorem najlepszych utworów i skeczy z dziesięciu lat działalności grupy. Dwugodzinny (!) koncert przedzielony będzie krótkim antraktem połączonym ze słodkim poczęstunkiem.

👉 3 listopada 2023 (piątek), godz. 19:00

👉 Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku (plac Targowy 10)

👉 BILETY w cenie 20 zł do nabycia w MOK (sala 219) oraz za pośrednictwem serwisu kupbilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/109615/Brzesko/Sprawa+Drugorzędna/

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności