Teatralne Spotkania Metodyczne 2023 – zgłoszenia do 23 listopada

Teatralne Spotkania Metodyczne 2023 – zgłoszenia do 23 listopada

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Brzesku organizują kolejną, 9. edycję TEATRALNYCH SPOTKAŃ METODYCZNYCH skierowaną do instruktorów teatralnych  oraz osób pełnoletnich,  które poszukują twórczych rozwiązań w pracy scenicznej.

Ja w roli – spotkanie aktora z kreowanym przez niego bohaterem. Proces tworzenia postaci scenicznej to zagadnienia tegorocznego spotkania warsztatowego, które odbędzie się 2 grudnia br. (sobota) w godz. 10:00-13:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku, pl. Targowy 10. Warsztaty poprowadzi Kamil Toliński, aktor teatralny i filmowy.

Zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego skanu karty zgłoszenia w terminie do 23 listopada br. na adres: i.stanaszek@mcksokol.pl

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 40,00 zł. Powyższą kwotę należy wpłacić na konto MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu, Bank Pekao S.A. Oddział w Nowym Sączu 61 1240 4748 1111 0010 6015 1387 z dopiskiem 9.TSM.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 

KARTA ZGŁOSZENIA – w formacie word (pobierz), – w formacie PDF (pobierz)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności