“Dźwięczni” i Zuzanna Nizioł z nagrodami

“Dźwięczni” i Zuzanna Nizioł z nagrodami

Z radością informujemy, że podopieczni naszej instruktorki Agnieszki Piekarz wzięli udział w konkursie Zaśpiewaj i Ty Niepodległej, który już po raz szósty zorganizowany został w Kopalni Soli w Wieliczce.

Zespół DŹWIĘCZNI zdobył trzecią nagrodę w swojej kategorii (zespoły, klasy V-VIII). Grupa liczy obecnie trzynaście osób, ale w Wieliczce wystąpiła w okrojonym składzie, ponieważ do udziału dopuszczono zespoły maksymalnie pięcioosobowe (plus troje akompaniatorów). W związku z powyższym Brzesko reprezentowali Zuzanna Nizioł, Marcel Kózka, Weronika Pawlik i Anna Ducinowska. Akompaniowali Szymon Pawlik, Artur Szydłowski i Jakub Machowski.

Indywidualny sukces świętowała również ZUZANNA NIZIOŁ zdobywając wyróżnienie i Nagrodę Specjalną Kuratora Oświaty. Dla Zuzi to zresztą nie pierwszyzna, bo przez ostatnie dwa lata wywoziła z Wieliczki złoto 😉

Młodzi brzescy artyści po raz kolejny sięgają po nagrody – GRATULUJEMY!

Fot. z archiwum uczestników.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności