Koncert Big Band Bochnia – 10 lutego 2024

Koncert Big Band Bochnia – 10 lutego 2024

UWAGA! Spóźnialskim przypominamy, że bilety będzie można nabyć stacjonarnie w dniu koncertu. Kasa zostanie otwarta na godzinę przed rozpoczęciem, a więc o 18:00.

Jak najlepiej spędzić ostatnią sobotę karnawału?
Koncertowo!

Razem z Folwarkiem Kultury serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym koncercie Big Band Bochnia!

Zespół, którego założycielem, kreatorem i dyrygentem jest Józef Janta, zapewni nam wieczór pełen fantastycznych i dynamicznych wykonań utworów światowej muzyki rozrywkowej. Będziemy mieli okazję doświadczyć muzyki na bardzo wysokim poziomie artystycznym, w ciekawych aranżacjach, a jednocześnie zapewniamy, że repertuar dobrany na te okazję przez Pana Józefa Jantę zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta.

Big Band Bochnia czerpie z tradycji wielkich, światowych orkiestr rozrywkowych.
Muzyka, którą zaprezentuje zespół to standardy soulowe, swingowe, R&B, jazzowe, czy muzyki filmowej. Popularne na całym świecie, a wykonane przez Big Band Bochnia z energią, która porwie wszystkich – jak przystało na karnawałowy wieczór. Artyści zabiorą nas w muzyczną podróż od swingu, latino, jazzu, po szlachetny pop, kompozycje Steviego Wondera, Carlosa Santany i wielu innych, znanych wielkich wykonawców.

Muzycy Big Band Bochnia to dwudziestu doskonałych instrumentalistów – absolwentów szkół – akademii muzycznych. Sam założyciel Big Bandu Bochnia, Józef Janta jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie, cenionym saksofonistą, dyrygentem i pedagogiem. Koncert uświetni swoim wokalem Katarzyna Wnęk.

GDZIE – MOK Brzesko (plac Targowy 10).
KIEDY – 10 lutego 2024, godz. 19:00.
BILETY w cenie 60 zł do nabycia w serwisie biletyna.pl: https://biletyna.pl/koncert/Big-Band-Bochnia/Brzesko

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności