WOŚP Brzesko – Mamy rekord!

WOŚP Brzesko – Mamy rekord!

Mamy ABSOLUTNY REKORD historii brzeskich finałów WOŚP ❤️

Kwota podana przez nas wczorajszej nocy znacząco wzrosła. W tym momencie jest to już 163 739,64 zł. Oznacza to, że przekroczyliśmy poprzedni najwyższy wynik o ponad 40 tys zł!

Kwota rozkłada się następująco:
👉 Puszki: 89 092,15 zł
👉 Licytacje stacjonarne: 13 620,00 zł
👉 Licytacje na Allegro: 11 811,49 zł
👉 Eskarbonka: 49 216 zł. Do skarbonki dorzuciło się 2 127 osób, a wpłacać można jeszcze do końca dnia.

Czekamy również na obliczenie przez bank datków w walucie obcej oraz wartości precjozów.

W pierwszej kolejności niezmiennie dziękujemy naszym wspaniałym WOLONTARIUSZOM. Pogoda nie zachęcała, a Wy jak zwykle stanęliście na wysokości zadania. Jesteście WSPANIALI❣️

Pierwsza trójka prezentuje się następująco:
– 3193,34 zł – Ola (LO w Brzesku)
– 2700,66 zł – Maja (LO w Brzesku)
– 2593,25 – Bartek (PSP nr 1 w Brzesku)

Tego roku aż w dziewięciu puszkach przekroczona została magiczna bariera dwóch tysięcy złotych. Blisko tej kwoty była Restauracja RZYM Brzesko, w której również odbyły się licytacje i występy muzyczne. Do ich skarbonki trafiło 1936,85 zł.

Po raz kolejny w zbiórkę zaangażowali się również nasi przyjaciele ze Zdrowo i Kolorowo, którzy zapewnili wolontariuszom darmowy ciepły posiłek, ale również uczestniczyli w zbiórce z imponującym wynikiem 1513,98 zł.

Allegro jak zwykle pomogło nam dotrzeć z naszymi aukcjami w różne miejsca Polski. Przykładowo: zestaw koszulek WOŚP powędruje do Krasnegostawu, poduszka ozdobna w kształcie bączka znalazła swojego właściciela w stolicy, a książka z autografem Izabeli Piorun pojedzie aż nad morze 🌊

Poza gminę powędrują też dwa złote serduszka – jedno do pana Grzegorza z Gliwic (2050,99 zł), który udział w naszych aukcjach bierze od kiedy tylko pojawiliśmy się na Allegro. Właścicielem drugiego serduszka został pan Wojciech z Rynarzewa (1 225 zł).

Nie zawiedli również nasi lokalni allegrowicze – pan Mieszko Musiał (2075 zł) oraz pan Erwin Łoboda (1505 zł) .

🧡 Skoro o serduszkach mowa – w dniu finału cztery z nich znalazły nowych właścicieli podczas licytacji w siedzibie sztabu. Osiągały kolejno kwoty 3000 zł (p. Edmund Leś), 2100 zł (p. Michał Mrówka), 1900 zł (p. Piotr Kowalczyk) oraz 1700 zł. (p. Stefan Drużkowski).

O to, by nie zabrakło przedmiotów na licytacje zadbali nasi darczyńcy:

Brzesko, Salon Redukcji Defektów Skórnych RDS, Joanna Staszczyk, Timeless Biżuteria Zegarki, Meble Brożek, Tomasz Jan Latocha Burmistrz Brzeska, Papilo szkolne i biurowe, Kawiarnia Kawowe Love Brzesko, F.U. JUSTA-Reh, Bonne Sante Brzesko – Gabinety Dietetyczne, Pasieka U Żółtego, Studio Figura Brzesko, Xtreme Fitness Brzesko, Izabela Piorun autor, Szydełkowy ” Bzik”, Manufaktura Blasku Car Detailing , Giganci Programowania, Inversja Sylwetki, JAWOR Usługi Remontowo-Budowlane, Seweryn Kozub, Sabina Jakubowska oraz trzyletnia Mia z Londynu ☺️

Pieniądze jak zwykle pomagali nam liczyć wolontariusze z Krakowskiego Banku Spółdzielczego – Pani Małgosia, Pan Bartek, Pan Mariusz i Pani Justyna.

Grali z nami: Urząd Miejski w Brzesku, Zdrowo i Kolorowo, Restauracja RZYM Brzesko, Pizzeria Soprano, Agencja Ochrony VIP Patrol, Fabryka Uniesień – Balony na Hel Brzesko Bochnia Małopolska oraz komendy PSP i KPP w Brzesku ❣️

O muzyczne atrakcje zadbał zespół Beauty Plate, a Poloneza poprowadzili 𝐊𝐫𝐚𝐤𝐨𝐰𝐢𝐚𝐜𝐲 𝐙𝐢𝐞𝐦𝐢 𝐁𝐫𝐳𝐞𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐳 𝐁𝐫𝐳𝐞𝐬𝐤𝐚

Dziękujemy, dziękujemy, DZIĘKUJEMY‼️


Obszerna fotorelacja z wydarzenia jest dostępna w naszej GALERII ZDJĘĆ (klik)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności