JAZZ BEATLES / IMIENOWSKI JAZZ SET – 23 MARCA 2024

JAZZ BEATLES / IMIENOWSKI JAZZ SET – 23 MARCA 2024

Podobnie jak w 2023, w pierwszym kwartale tego roku również staramy się stawiać na muzykę nawiązującą do poważniejszych, niekoniecznie najpopularniejszych nurtów 🧐 dlatego też niedługo po bigbandowym zakończeniu karnawału zapraszamy Państwa na koncert JAZZ BEATLES / IMIENOWSKI JAZZ SET.

Wystąpi wyjątkowe trio, czyli Tomasz Imienowski, Bartosz Krzywda i Michał Lasota, o których więcej opowiemy niebawem.

Sam koncert panowie rekomendują następująco: Z nami zabierzecie się w podróż prosto do Liverpoolu. Usłyszycie cały przekrój utworów skomponowanych przez członków tej legendarnej grupy: Can’t Buy Me Love, Hey Jude, Get Back, Let It Be, Michelle, Yesterday, Come Together i wiele innych znanych Wam przebojów. Doskonale wiemy, że powrót do największych hitów The Beatles w naszym wykonaniu będzie dla Was miło spędzonym wieczorem. Koncert promuje płytę „Jazz Side of Abbey Road”.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 23 marca na naszej scenie 🗓️

Bilety:

🔸 Stacjonarnie: kasy Empik

🔸 Online:

biletyna ➡https://bilety.io/S4eEj

kupbilecik ➡https://kbq.pl/119385

Dodatkowe informacje w sprawie biletów i koncertu są dostępne pod numerem 513 207 643 oraz w MOK-u.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności