Zuzia może zaśpiewać z Budką Suflera!

Zuzia może zaśpiewać z Budką Suflera!

Nasza wspaniała wokalistka Zuzanna Nizioł dotarła do FINAŁU konkursu wokalnego organizowanego na TikToku przez Szymona Grzybacza. Stawką w konkursie jest m.in. występ na koncercie z okazji 50-lecia Budki Suflera, sesja nagraniowa w profesjonalnym studiu czy promocja w mediach społecznościowych. Innymi słowy – wszystko czego potrzebuje dziś początkująca artystka 🎶 Oczywiście oprócz talentu i osobowości scenicznej, ale każdy, kto choć raz widział Zuzię na scenie, ten wie, że o to martwić się nie musimy 🥰

Już teraz może przecież pochwalić się wieloma sukcesami wokalnymi. Wierzymy, że i tym razem uda jej się sięgnąć po najwyższe laury!

By osiągnąć sukces, Zuzanna potrzebuje naszego wsparcia poprzez zaobserwowanie jej profilu na TikToku (brakuje jej niespełna 200 obserwujących) – jest to kluczowe, bo dzięki temu wokalistka będzie podczas finału nie tylko słyszalna ale i widzialna. Gdy zabraknie obserwujących będzie dopuszczona jedynie do prezentacji audio.

Co zrobić, aby pomóc Zuzi?

🎯 Obserwuj jej profil na TikToku: @zuzanna.niziol

🎯 Udostępniaj jej filmiki znajomym i zachęcaj ich do obserwowania!

🎯 Zaglądaj na profil Szymona Grzybacza: @grzybowyszymon – tam znajdziesz więcej informacji o konkursie.

Razem możemy pomóc Zuzi spełnić jej marzenia! ✨ Do dzieła!

(fot. Zyta Dara – Imprezowy Region)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności