“Co by było, gdyby…” – spektakl zespołu DŹWIĘCZNI – 12 maja 2024

CO BY BYŁO, GDYBY…

… gdyby postawiło się na głowie fabułę popularnych bajek a dobrze znane w popkulturze księżniczki „wyszły” ze swoich ról? 🤔

Odpowiedź na to pytanie poznają Państwo już w najbliższą niedzielę podczas spektaklu muzycznego CO BY BYŁO, GDYBY… w wykonaniu działającego przy MOK zespołu DŹWIĘCZNI oraz zaproszonych gości. Jeśli odwróci się utarte schematy, może powstać niemały bałagan.

Występują: Anna Waśniowska, Kornelia Woda, Anastazja Maćkowska, Kalina Opiła, Zuzanna Nizioł, Milena Halik, Marta Cierniak, Weronika Pawlik, Agnieszka Piekarz, Marcel Kózka, Jakub Machowski, Artur Szydłowski i Szymon Pawlik

Gościnnie: Julia Woda i Jan Dyrlik

Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Piekarz

👉12 MAJA 2024, GODZ. 17:30