Spektakl NIE-zapomniana melodia – DZIĘKUJEMY!

Spektakl NIE-zapomniana melodia – DZIĘKUJEMY!

Premiera spektaklu Spontanicznego Teatru Muzycznego za nami! Dziękujemy Państwu za wypełnienie sali po brzegi, za entuzjastyczne przyjęcie i za to, że znów nam Państwo zaufali 🥰

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć, a przede wszystkim na portal capuccino.eu, któremu serdecznie dziękujemy za wspaniałą fotorelację, która dostępna jest TUTAJ (klik).

Relację wideo przygotowała również telewizja Tarnowska.tv (klik).Sztuka w reżyserii Eweliny Stępień na podstawie filmu Zapomniana Melodia.

Wystąpili: Patrycja Ojczyk, Katarzyna Szlachta, Aleksandra Kaim, Daria Nalepa, Julia Strojny, Kornelia Woda, Jakub Mazur, Krzysztof Musiał, Konrad Wójcik, Jakub Kurowski, Szymon Zabawa, Karol Surowiecki, Sebastian Zając i (gościnnie) Waldemar Pączek.

Opracowanie muzyczne: Krzysztof Musiał

Choreografia: Angelika Zając

Światło: Jakub Kurowski

Dźwięk: Roman Florczak

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności