Teatralne Lustra 2024 rozstrzygnięte!

Teatralne Lustra 2024 rozstrzygnięte!

Najbardziej lubimy te zdjęcia naszej sceny, na których trudno zmieścić w jednym ujęciu wszystkich uczestników ❤️

Za nami 12. Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA. Dwa dni, szesnaście zespołów, blisko 250 występujących i kilka razy więcej widzów.

Nad spektaklami jak zwykle czuwał nasz Zespół Konsultantów w składzie: Matylda Baczyńska, Anka Graczyk i Kamil Toliński. Oj nie zazdrościmy im trudu wybrania najlepszej spośród wystawionych sztuk, bo poziom był w tym roku niezwykle wyrównany.

Nagrodę główną – DIAMENTOWE LUSTRO i nominację do udziału w festiwalu Bajdurek w Nowym Sączu odebrał zespół Bajdoludki z Radgoszczy za pełną ciepła i humoru opowieść „Obcy”.

Pełny protokół Zespołu Konsultantów można przeczytać TUTAJ

Dwie równorzędne nagrody przyznano grupom Galimatias z Żabna oraz Tuptusie z Tarnowa. Wysokie wyróżnienia zajęły również zespoły z brzeskich szkół, którym serdecznie gratulujemy.

Jak zwykle największe podziękowania kierujemy w stronę pani Ilony Stanaszek z Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ (biuro organizacyjne w Tarnowie). Bez niej ta impreza w ogóle by się nie odbyła.

Patronat honorowy nad wydarzeniem pełnili burmistrz Tomasz Latocha oraz starosta Andrzej Potępa.

Organizację imprezy dofinansowano ze środków Urzędu Miejskiego w Brzesku i Starostwa Powiatowego. Partnerem wydarzenia była PiMBP w Brzesku.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii zdjęć.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności