Andrzej Tan: Koncert “Zimny Drań, czyli piosenki z pewnej epoki” – 8 czerwca 2024

Andrzej Tan: Koncert “Zimny Drań, czyli piosenki z pewnej epoki” – 8 czerwca 2024

Już 8 czerwca na naszej scenie zamelduje się Andrzej Tan z programem muzycznym „Zimny Drań, czyli piosenki z pewnej epoki”.

„-Mam tu na myśli utwory powstałe w okresie między mniej więcej 1930 a 1970 rokiem. Piosenki z duszą, piosenki z tekstem, w których można coś opowiedzieć i wyrazić jakieś emocje, albowiem piosenka bez emocji właściwie nie istnieje” –zdradza muzyk. Choć w występowanie „na poważnie” zaangażował się niedawno, zdążył skompletować wiele nagród z przeglądów i festiwali, organizowanych m.in. w Bielsku-Białej, Miliczu czy Tomaszowie Mazowieckim. Ma za sobą również koncert w Piwnicy pod Baranami.

W Brzesku artyście akompaniować będzie PIOTR KACZOROWSKI – pianista z Krakowa grywający z wieloma lokalnymi artystami, w tym również z artystami Opery i Operetki Krakowskiej 🎶

Koncert będzie miał charakter charytatywny – artysta wspiera bowiem akcję SOS Wioski Dziecięce 🧑👶

👉 8 czerwca 2024, godz. 18:00

👉 Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku (plac Targowy 10)

👉 BILETY w cenie 20 zł do nabycia w MOK (pokój 219) oraz za pośrednictwem serwisu kupbilecik: kupbilecik.pl:https://www.kupbilecik.pl/imp…/130278/Brzesko/Andrzej+Tan/

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności