Brzesko Okocim Festiwal 2024

Brzesko Okocim Festiwal 2024

Największe wydarzenie muzyczne w Brzesku zbliża się wielkimi krokami❗
29-30 czerwca zapraszamy do udziału w kolejnej edycji BRZESKO OKOCIM FESTIWAL 🥳

Pierwszy dzień tradycyjnie rozpoczniemy w ogródku jordanowskim konkursem na najsympatyczniejszego psa. Następnie zapraszamy do brzeskiego skateparku, gdzie przeprowadzone zostaną warsztaty z jazdy na deskorolce i rolkach.

Po południu na brzeskim rynku zaprezentują się uczniowie ze SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W BRZESKU.
O muzyczne emocje na najwyższym poziomie zadba JANUSZ RADEK w asyście zaproszonych przyjaciół. Ceniony wokalista, kompozytor i aktor ma za sobą ponad 30-letnią karierę. Możemy więc spodziewać się zróżnicowanego repertuaru i wielu niespodzianek.

Drugiego dnia muzyczne atrakcje zainauguruje wątek lokalny: brzeszczanki KATARZYNA SZLACHTA i ALEKSANDRA KAIM wystąpią na scenie w towarzystwie FRANKIEGO, którego mieliśmy okazję poznać dwa lata temu podczas widowiska Golden Hits of Queen.
Następnie ze swoim solowym projektem zaprezentuje się urodzony w Brzesku Grzegorz „Ornette” Stępień, długoletni członek legendarnego Oddziału Zamkniętego.

O zmroku estradą zawładnie PIOTR CUGOWSKI z zespołem. Wokalisty raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ od lat jest bardzo ważną personą na krajowej scenie muzycznej.
Imprezę zakończy występ TRIBBSA, szczególnie cenionego wśród młodego pokolenia słuchaczy. Muzyk i producent, posiada na koncie imponujący dorobek i dużą ilość topowych nazwisk z którymi współpracował.

Na wydarzenie jak zwykle zapraszamy razem z Burmistrzem Brzeska Tomaszem Latochą oraz Urzędem Miejskim w Brzesku.

Do zobaczenia 🥰

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności